facebook

piątek, 7 lutego 2014

Czasy kanapek z żółtym serem i pomidorem odchodzą w niepamięć, a na ich miejsce z impetem wkracza dietetyczna i pożywna owsianka dzięki, której Twoje śniadanie nigdy nie będzie nudne!

Owsianka to idealny pomysł na zdrowe i lekkie śniadanie, którego przygotowanie nie zajmie Ci więcej niż 10 minut. Warto bliżej przyjrzeć się owsiance z kilku powodów:
- jest szybka w przygotowaniu więc możesz spać dłużej bez obaw, że spóźnisz się do pracy (często przygotowuję ją dzień wcześniej)
- jest niezwykle sycąca i dostarczy Ci sporą dawkę energii zaraz po jej zjedzeniu (drugie śniadanie jem dopiero około 12)
- możesz przygotować ją na wiele sposobów, nie ma mowy o monotonii
- wartości odżywcze zawarte w owsiance poprawiają nastrój i mają wpływ na stan skóry,włosów i paznokci,

Jesteś aktywny fizycznie? Owsianka to idealny wybór ze względu na białko o wysokiej wartości odżywczej, które ma znaczący wpływ podczas budowy tkanki mięśniowej
oraz regeneracji. Jest to produkt dietetyczny, właśnie dlatego osoby odchudzające się powinny włączyć ją do swojego jadłospisu.
To nadal za mało? Badania przeprowadzone przez amerykańskich naukowców dowiodły, że osoby rozpoczynające dzień od owsianki w znacznie mniejszym stopniu byli narażeni na
przedwczesną śmierć!


Owsianka zajmuje szczególne miejsce w moim jadłospisie i dzięki niej potrafię przetrwać na diecie. Mam nadzieję, że pojawi się także  w Waszej diecie:) 
Poniżej owsianki, która ostatnio jadłam na śniadanie.0 komentarze:

Prześlij komentarz