facebook

piątek, 7 czerwca 2013

Jakiś czas temu trafiłam na recenzję książki autorstwa Jillian Michaels "Opanuj swój metabolizm" i postanowiłam, że zdecydowanie muszę ją mieć w swoich zbiorach. Dlaczego? Nie jest to poradnik diet, nie ma też w nim programów treningowych. Jillian podejmuje temat wpływu naszego stylu życia i nawyków żywieniowych na gospodarkę hormonalną, która ma kluczowy wpływ na proces chudnięcia. Nigdy nie wpadłabym na to, że ma to tak duże znaczenie przy pracy nad sylwetką. Właśnie czytam 3 rozdział i z całą odpowiedzialnością mogę polecić ją wszystkim osobom, które chcą dbać o swoje zdrowie i przy okazji schudnąć bez stosowania koszmarnych diet.


Kilka dni temu kupiłam w sklepie KFD spalacz USA Labs Cutting Edge  bo chciałabym przyspieszyć proces spalania tkanki tłuszczowej z okolic brzucha. Wybrałam produkt po którym nie ma efektu niepokoju i nadmiernego pobudzenia. Zażywam go 3 razy dziennie, przed śniadaniem, ok godziny 16 i przed snem lub w dni treningowe 4 razy dziennie (2 tabletki przed treningiem). Poczytałam opinię na jego temat i dużo osób jest zadowolonych z efektów, szczególnie po pierwszym miesiącu stosowania. Największą wadą tego suplementu jest rozmiar kapsułek. Są gigantyczne i ciężko się je przełyka. Nigdy nie miałam problemu z wielkością tabletek ale te muszę przegryzać na pół lub całkowicie je rozgryzać co nie jest przyjemne...


W niedzielę długo wyczekiwany bieg She Runs the Night w którym nie pobiegnę :( Chciałam biec mimo przebytej kontuzji i wszystko wskazywało na to, że uda mi się ale niestety rejestracja zakończyła się wczoraj a ja musiałam wstrzymać się z decyzją ponieważ dopadło mnie przeziębienie. Nie ukrywam, że szkoda mi tego biegu bo zapowiada się super zabawa!

0 komentarze:

Prześlij komentarz